Witamy na stronie Hodowli  Kotów Brytyjskich  Mortishia*PL

 

Czy dom bez kota – najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego- zasługuje w ogóle na miano domu?

                                        Mark Twain

DSC_3189DSC_0656

Prowadzimy domową hodowlę kotów brytyjskich  długowłosych. Specjalizujemy się w kolorach czarny srebrny cieniowany (ns 11)  srebrny cieniowany point (ns 11 33), szynszyla (ns 12) i złoty. 

 

 DSC_1957Celem naszej hodowli jest propagowanie miłości do kotów Brytyjskich oraz wiedzy o ich niezwykłej osobowości. Zależy nam, aby kocięta, które przyjdą u nas na świat DSC_5188były zdrowe, silne, o pożądanych cechach swojej rasy, bez zarzutu pod względem charakteru, przywiązane do człowieka i najważniejsze – szczęśliwe.

Nasze koty Brytyjskie przybyły do nas z renomowanych hodowli z Czech, Izraela, Ukrainy, Rosji oraz Niemiec posiadają najznamienitsze linie hodowlane w Europie. 

Należymy do Stowarzyszenia Koty Rasowe oraz do Bri Cat Club. Można nas spotkać na wielu wystawach organizowanych przez kluby zrzeszone w WCF, gdzie nasze koty zdobywają kolejne tytuły. Zawsze służymy radą i odpowiadamy na wszystkie pytania związane z hodowlą i pielęgnacją kotów.

 

Wszystkie nasze koty są pełnoprawnymi członkami rodziny.  Są przez nas bardzo kochane, wypieszczone, wygłaskane.  Karmimy je wyselekcjonowaną karmą Royal Canin,   oraz przemrożonym surowym mięsem wołowym i drobiowym. Nasze koty brytyjskie są pod troskliwą  opieką weterynaryjną, którą zapewniają nam lekarze z Centrum Weterynaryjnego w Sochaczewie.

centrum

Justyna Kulig 2018